שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

חסרונות העבודה בחו"ל- כי לכל מטבע שני צדדים...

חסרונות העבודה בחו"ל- כי לכל מטבע שני צדדים...

כמו בכל דבר בחיים גם בעבודה בחו"ל לא הכל משולם, אפילו דיי רחוק מזה
הנה כמה מהחסרונות בעבודה שכדי שתדעו לפני שאתם עולים למטוס:


עבודה בחול- משנים מקום, משנים שפה
עבור מרבית הישראלים שטסים ל עבודה בחו"ל השפה המקומית היא לא שפת האם שלהם דבר שקצת מקשה על העסק. עבודה במכירות דורשת כושר שיכנוע גבוה וכשצריך לשכנע בשפה זרה אז זה לא כל כך פשוט... אם האנגלית שלכם לא בשמיים תצטרכו להשקיע יותר, וללמוד את המוצרים טוב טוב מהבית!

אל תשכחו- עבודה בחול היא לא בארץ.
התרבות הישראלית זו תרבות מאוד בולטת בכל מקום אליו תיפנו, אז כשאתם ב עבודה בחו"ל, אל תשכחו שאת ה"סחבקיות" הישראלית כדי להנמיך קצת ולפנות מקום לנימוסים שאמא שלכם לימדה אתכם בגיל שש , אחרת סתם יסתכלו עליכם כהזווים  ותהוו שגרירים לא משהו לישראל הקטנה שלנו. וכמובן לא לשכוח- בעבודה בחול אין את החמימות הישראלית הידועה, אבל לפחות לא יעקפו אתכם בתור או יצפרו לכם ברמזור...

כאבי הרגליים...
בכל סוג של עבודה בחו"ל ובעיקר בתחום המכירות הקושי העיקרי הוא מנטלי אבל כדי להזכיר שגם הרגליים שלכם יגיעו לשיאי כאב חדשים, ותגלו איברים חדשים באיזור התחתון של הגוף (מרוב כאב כמובן), אחרי הכל אתם עומדים יותר מ12 שעות על הרגלים מה ציפתם?!

הרבה: לא, לא, לא
כמו בכל עבודה בחיים ואולי אפילו קצת יותר עבודה בחול על העגלה היא עבודה שמתנהלת לפי "סוויצ’ים" בראש, ואם אתם לא יודעים לעשות אותם, אז יהיה לכם מאוד קשה להסתגל אליה. מלא פעמים אתם הולכים לשמוע תירוצים כאלה ואחרים, התעלמויות, שקרים מטומטמים ובעיקר את המילה לא! חשוב לא להתייאש ולא לקחת ללב, תנשמו עמוק, תנו חיוך של הלייף ובכל פעם שאתם ניגשים אל  ללקוח פוטנציאלי תתחילו מחדש כיאלו הוא הלקוח הראשון שעצרתם באותו היום.

עבודה בחול - אין שכר בסיס!!!
חשוב שתדעו, שבכל יום ב עבודה בחו"ל , מה שמכרתם זה מה שתקבלו. אין משכורות בסיס!! כל יום זו מלחמה חדשה! תכינו את עצמכם לימים לא יציבים ותפנימו שזה חלק מהעניין- יום אסל יום באסל!
הרחק הרחק מהבית
לא הפעם לא מדובר בקושי במרחק מהמשפחה , אלא במרחק מהקניונים שתעבדו בהם. בחלק מהמקומות תצטרכו לפתוח את העגלה ב8:00 בזמן שאתם גרים במרחק של שעה נסיעה מהקניון שבו אתם עובדים, זאת אומרת שתצטרכו לקום בשעות לא שעות כדי להגיע אל עבודה אחרי שגם ככה בקושי ישנתם בלילה.

מה נאכל היום???
אין ולא יקום מקום כמו ישראל במגוון הרחב של הטעמים, ואין ברירה אחרת, צריך להסתגל לעובדות הקיימות שמתייצבות לנו ב עבודה בחו"ל האוכל הוא לא האוכל של אמא וגם לא האוכל של מסעדת הפועלים שאנחנו נוהגים לאכול בה בארצינו הקטנה, לא, וגם לא קרוב לכך, אל תתפתו לאוכל מהיר בקניון זה משמין ולא בריא.. מומלץ בחום לבשל לעצמכם, גם טעים יותר וגם זול יותר!

מעוניין בעבודה? לחץ כאן