שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

יתרונות העבודה בחול

יתרונות העבודה בחול

אם החלטתם לטוס לעבודה בחו"ל תכינו את עצמכם לאחת התקופות היפות, המעניינות,
המהנות וכמובן הריווחיות ביותר!!!
הנה כמה נקודות שיעוררו לכם חשק לטוס כמה שיותר מהר...
הכסף הוא העיקר -עבודה בחול
עבודה בחול היא הדרך הטובה והמהירה ביותר לעשות כסף , כמעט פי 3 ממה שאדם ממוצע עושה בארץ. עבודה בחול ידועה בקושי שלה, אבל מי שמתמודד איתו מרוויח לא מעט, וככל שמשתפשפים יותר בעבודה הרווח רק גדל. עבודות בחול מציעה כסף כל כך נזיל שלפעמים מאוד קשה לחזור למשכורות "ישראליות", אז ראו הוזהרתם...

עבודה בחול= טיול
הרבה טסים לחול אחרי הצבא. חלק טסים לבצע עבודה בחו"ל לפני או אחרי הטיול. תשאלו כל אחד ואחת שהיו כמה חודשים בעבודה בחול, אחרי או לפני הטיול והם יגידו לכם בדיוק אותו הדבר, עבודות בחול היא טיול לכל דבר רק בסגנון קצת אחר. עם כל העבודה האינטסיבית עדיין אנחנן לא בבית, יוצאים, מטיילים, מבלים, נהנים, עושים שופינג וכל זה בשילוב עם רווח גבוה במיוחד!

פלוס מאוד חשוב בעבודה בחול
בואו נקח מקום אופציונאלי של עבודה בחול, כמו עבודה בארה"ב לדוגמא, השכר המינימאלי לשעה בעבודה בארה"ב (לא במקום בו עובדים עבודה בחול- כגון עגלות וכו’...)  הוא כ-8$ לשעה, בישראל לעומת זאת המינימום הוא כ-21 ש"ח. בחישוב מזורז 8X3.5= 28 ש"ח, וזה במינימום שעושים במדינה שלקחנו לדוגמא כמקום שבו מתבצעת יש עבודה בחול. עכשיו, לא רק שהשכר המינימאלי הוא גבוה יותר בארה"ב, גם עלות המחייה זולה בהרבה יותר מבארץ. הכסף שעושים בעבודה בחול מנוצל בצורה יותר היקפית מאשר בארץ. שלא תבינו לא נכון, אני מאוד אוהבת את הארץ, אבל מה לעשות שעבודות בחול משתלמות יותר?!?!

עבודה בחול- שכונה לכל דבר
שלא תבינו לא נכון, עבודות בחול היא דבר מאוד רציני, צריך לבלוע הרבה דברים שלא נראים לנו , אבל הצחוקים שיש בעגלה, האנשים ההוזים שתפגשו, הישראלים שאיתם תעבדו פשוט חוויה כיפית שלא שוכחים!

עבודה בחול- אחלה של העצמה אישית
כל הקושי שבעבודות בחול מביא הרבה אנשים להיות יותר אחראיים לעצמם, מוגשמים אישית, בטוחים בעצמם, בוגרים ומודעים יותר לעצמם ולסביבה שלהם. עצם העבודה בחול מקנה לנו שאפתנות עילאית וביטחון עצמי מאוד גבוה, מה שמביא אותנו לתחושה שגם השמיים הם לא הגבול. 

עבודה בחול לוקחת אותך רחוק
כבר דיברנו על זה שהעבודה בחול מפתחת ומשדרגת אותנו, אבל כמובן יש את הקידומים שאנו ממשיכים איתם ורק צומחים מהם שפותחים לנו הרבה דלתות ב עבודה בחול. אז רק נותר לי לאחל לכל היוזמים מבינינו המון הצלחה ...
מעוניין בעבודה? לחץ כאן