שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

פנאן ג'וב- עבודה בחו"ל | עבודות בחו"ל |לבוש והופעה בעבודה בחו"ל

פנאן ג'וב- עבודה בחו"ל | עבודות בחו"ל |לבוש והופעה בעבודה בחו"ל

עבודה במכירות דורשת קוד לבוש מסוים בייחוד כאשר מדובר במכירות פרונטליות.
הנה כמה טיפים חשובים שניה לפני שאתם סוגרים את המזוודה וטסים לעבודה בחו"ל:


נעליים הדבר החשוב ביותר כשעולים על העגלה :
אם אפשר תצטיידו בנעליים אורטופדיות שאתם יודעים שהן נוחות לכם. הנעליים איתם תעלו לעגלה הם אלה שיגרמו לכם נוחות או אי נוחות, כאב או לא כאב בזמן ויאפשרו לכם רצף עבודה נעים ומהנה לאורך שהותכם בעבודה בחו"ל עם כאבים הרבה יותר מועטים ברגליים. חשוב שהנעליים יראו אסטטיות, ומומלץ שהן יהיו סגורות, זה מביא רושם יותר היגייני ונקי, ואף אחד שעצרתם בזמן ה עבודה בחו"ל לא יבהה לכם בציפורניים של הרגליים בזמן ההדגמה שלכם.

קוד הלבוש:
בעבודה בחו"ל אתם עובדים עם אנשים, ומה לעשות שרושם ראשוני מקפיץ לכם את סיכויי המכירה  עוד לפני שפתחתם את הפה, אז אל תשכחו להתלבש בצורה מכובדת.. תלבשו חולצה מגוהצת ונעימה שלא מוכתמת בכל מיני שאריות של ארוחות מימים קודמים בעבודה בחו"ל או כל דבר אחר. ושהחולצה תהיה נוחה לכם. לגבי המכנסיים בדיוק אותו הדבר. וגם- לפעמים מאוד קר בקניונים, אז תדאגו לעצמכם לג’קט למקרה הצורך.

תכשיטים :
נחמד מאוד להצטייד בעבודה בחו"ל בתכשיטים במימדים נורמלים, ושלא מבריחים אף אחד. אם אתם עובדים עם קרמים בעבודה בחו"ל מומלץ פחות לשים טבעות, אחרי הכל אתם הולכים למרוח כמה אנשים על הפנים, הידיים וכו’... 

אסטטיקה אישית:
חשוב! חשוב! חשוב! לבוא לעבודה בחו"ל מטופחים, עם ריח טוב, לעשות מקלחת בכל בוקר ולהתבשם (כמובן במינון הנכון), בכל תחילת יום עבודה בחו"ל שלכם. אחרי הכל, אתם לא רוצים להבריח את הלקוחות האופציונאלים שלכם עוד בטרם מכרתם להם משהו, ומה לעשות שריח גוף הוא גם כן סוג של לבוש בעבודה בכל מקום ובטח שבעבודה בחו"ל...

ריחות בעבודה בחו"ל
תדאגו תמיד שיהיה לכם מסטיק נגיש במקרה הצורך, כמו שכבר ציינתי העבודה בחו"ל היא עבודה שדי צמודה לאנשים, ומה לעשות שלא תמיד יש לנו ריח טוב בפה, אם זה בגלל הסיגריות שעישנו בגלל הלחץ מהעבודה או הבצל שהיה בסלט שאכלנו לארוחת צהריים, או הדלקת חניכיים שפיתחתם בזמן שהותכם במקום העבודה בחו"ל ולא התחשק לכם ללכת לרופא, כדאי ורצוי להחזיק מסטיק על העגלה שבעבודה בחו"ל שלכם.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן