שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

ספיר מספרת על העבודה באנגליה

ספיר מספרת על העבודה באנגליה

ביקשו ממני לספר קצת על העבודה באנגליה אז הנה על קצה המזלג מאחת החוויות הכי מדהימות שעברתי בחיים:
ברגע שהשתחררתי מהצבא ידעתי שזה הזמן להתחיל לנצל את ההטבות של הדרכון האירופאי שלי, אבל לא ממש ידעתי איך, ברגע שקצת ביררתי יותר לעומק הסתבר שיש לי משפחה שמחזיקה עגלות באנגליה.
לא עבר חודש מהרגע שהשתחררתי ומצאתי את עצמי בלונדון המהממת.

הבית שאני גרה בו נמצא במרכז לונדון והוא היה עצום!  האמת שבכלל לא ידעתי לכמה זמן אני מגיעה וכמה זמן אני הולכת להתנחל שם, אבל היה לי תחושות מדהימות שאני במקום הנכון. מהרגע שהגעתי ל עבודה באנגליה עבר בערך שבוע עד שעליתי על העגלה. העבודה לא הייתה קלה ולא עשו לי הנחות אפילו שמדובר במשפחה שלי. לעבוד כל יום מהשעה 9 בבוקר עד השעה 22:00 בערב, זה בכלל לא פשוט. היה לי יום חופש אחד באמצע שבוע ומעבר לזה רק עבודה, עבודה, עבודה, לא פעם מצאתי את עצמי על סף התייאשות, ההתחלה בכלל לא העירה לי פנים, בלשון המעטה, אבל בסופו של דבר אחרי כשהתרגלתי לחיים החדשים שלי, היה לי מעניין, הרווחתי המון כסף והכרתי המון חבר’ה צעירים אם זה בריטים או ישראלים. אנשים ששמחתי מאוד להכיר. היינו יוצאים יחד כל יום שבת ומבלים עד אמצע הלילה,כולנו היינו הולכים לעבודה שפוכים לגמרי ביום ראשון,מזל שבימי ראשון מתחילים מאוחר.
בינתיים כבר עברה שנה שלמה שלי שאני בעבודה באנגליה ועדיין אין תכנונים לחזור לארץ. טוב לי פה ,אני מרוויחה סכומים מעולים ועומדת על ממוצע יפה במכירות, כמובן שיש יתרון שמדובר על העסק המשפחתי וכך אני יכולה להרגיש נוח ובטוח שאני במקום שעוטף אותי אבל למען האמת שגם אם הייתי מגיעה מבחוץ הייתי חושבת שדודים שלי הם הבוסים הכי טובים שאפשר לקבל. האפשרות להתקדם בתוך החברה פתוחה בפני כולם ,כל מי שיוכיח את עצמו וירצה כמובן.

היום אחרי שנה שאני מודעת לכל היתרונות והחסרונות של ה עבודה באירופה ואני יכולה להגיד בלב שלם - אני ממליצה לכל מי שיש לו את היכולת להתמודד עם המרחק מהבית, לטוס. העבודה הזו נותנת מענה לכל הצרכים של האנשים בגיל צעיר. החוויה הזו מעניקה עצמאות ב100% וממש הכנה לעולם האמיתי ולחיים הבוגרים בארץ או בעולם זה לא ממש משנה. אם אתם רוצים להתבגר בכוחות עצמכם אין ספק ש עבודה בחו"ל בחנויות ועגלות באנגליה או בכל מקום אחר זה הפתרון עבורכם.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן