שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בחו"ל לתקופה קצרה

עבודה בחו"ל לתקופה קצרה

מתעניינים רבים בנוגע לעבודה בחו"ל מוצאים עצמם מתלבטים מאד לאן כדאי להם לטוס, מה יותר מעניין אותם ומה מושך אותם יותר. ברמה העקרונית התשובה לשאלות הללו היא אינדיבידואלית, כל אדם מתעניין בדברים שונים ואחרים אבל ישנם כמה טיפים קבועים מראש לבחירת מקום עבודה בחול שיוכל לענות על הצרכים של כל אחד ואחד מכם.  חשוב מאד שמי שטס לעבודה בחו"ל יפנים את העובדה שאין חוקיות ואין טעם לחפש תבניות קבועות מראש, זה שחבר הצליח במקום מסוים לא מעיד על כך שגם אתם תצליחו או להפך, לכן השיקולים שיוצגו כאן מציגים הערכה יחסית גסה בהקשר לעובדים שעבדו בעבודה בחו"ל.

עבודה בחו"ל ללא ניסיון לתקופה קצרה


חייבים לעשות הבחנה בין עובדים ותיקים לכאלה שהם חסרי ניסיון בתחום העבודה בחו"ל, הבחנה הזו די ברורה הרי שמי שיש לו ניסיון יודע ומכיר את העבודה ויכול למדוד את ההצלחה שלו פחות או יותר. צעירים חסרי ניסיון שרוצים להגיע לתקופה קצרה של שלושה חודשים למשל, כגון סטודנטים בחופשה, צעירים לפני גיוס וכ’ו צריכים לעשות מס’ שיקולים שונים בעת בחירת מקום עבודה בחו"ל.
ראשית הנחת היסוד הבסיסית שחייבת להיות טבועה בכל עובד בעבודה בחול היא שהמטרה העיקרית היא כלכלית גרידא!!! אתם רוצים לעשות כסף!!! אתם צריכים להיות רעבים לכסף!!! אתם צריכים להיות ממוקדי מטרה!!!! מי שמחפש טיולים, חוויות ויש לו כמה מליונים בבנק או אבא שבאופן קבוע משחרר מזומנים כדאי לכם לעשות אחוה פנה, עבודה בחול לא בשבילכם! לא בגלל חוסר בכישרון או יכולת חס וחלילה פשוט בגלל רעל בסיסי ותאבון לכסף שהם הנוסחה המרכזית להצליח בעבודה בחול.
השיקולים המרכזים לבחירת מקום עבודה בחול לחסרי ניסיון הם: השפה, ניסיון במכירות בארץ ונקודת פתיחה כלכלית.

קושי השפה בעבודה בחו"ל

ובכן השפה היא פרמטר משמועתי לכלאה שטסים לעבודה בחול לתקופה קצרה, אלה מכם שהאנגלית שלהם קלוקלת באופן משמועתי חייבים לקחת בחשבון שהם יצטרכו לעשות עבודה רצינית לפני שיטוס וכמובן במהלך העבודה בחו"ל עצמה. אם יש לכם פרצות אחרות כגון מישהי שדוברת ספרדית, או איזה צפרוקאי שיודע צרפתית אל תעמידו את עצמכם בניסויים שאין לכם זמן אליהם וטוס לעבודה בחו"ל במדינות שדוברות את השפה שאתם הכי שולטים בה, אחרי עברית כמובן :)

ניסיון במכירות בארץ

אי אפשר בשום צורה שהיא להשוות את העבודה בחו"ל בתחום המכירות לעבודה בארץ.
אפילו עם בארץ אתם עובדים 15 שעות ואפילו אם בארץ את מורחים קרמים למחייתכם ואפילו אם אתם מאפרים מקצועים, העבודה בחול תציב מולכם אתגרים חדשים בתחום שלא הכרתם. סוכני מכירות טובים לא משנה איפה על הגלובוס, אם בעבודה בחול או בארץ, בדרך כלל משתייכים לאותו זן עם אותו פירוט מק"ט: כריזמה, דינמיות, פלפליות, קצת חוצפה, השגיות והרבה מאד מוטיבציה. אם עבדתם בארץ בתחום המכירות תדעו להעיד על עצמם מה הכמות של אותם המרכיבים של מוכר מוצלח שטומנה בכם וזה יהיה איזשהו מדד להתאקלמות שלכם בעבודה בחו"ל.

נקודת פתיחה כלכלית

אם יש לכם קצת חסכונות תוכלו להרשות לעצמכם לקחת סיכון גדול יותר ולטוס לעבודה במקומות רחוקים יותר כמו אוסטרליה, ארה"ב או מרכז/ דרום אמריקה. אם אין לכם יותר מידי ג’ובות לבזבז אל תחשבו פעמים וטוסו לעבודה בחול במקום קרוב, כמו אירופה למשל.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן