שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

מה צריך להביא לעבודה בחול

מה צריך להביא לעבודה בחול

נכון, עבודה בחו"ל נשמעת לכולנו כחלום הוליוודי, הריחות באויר, האנשים שסביבנו, הכסף שמחכה מעבר לפינה  אבל רגע, חכו רק רגע, תנשמו עמוק ותחשבו לעצמכם מה אתם צריכים לקחת איתכם למקום שבו תקטפו את כל הפירות ותגשימו לעצמכם את הצביון של עבודה בחו"ל.

להרגיש בבית גם בעבודה בחו"ל:

אל עבודה בחו"ל מגיעים מציודים עם ציוד מינימאלי אבל הכרחי ביותר, כמובן שלכל אחד ואחת יש את הציוד הרלוונטי שלו. רצוי שכבר מההתחלה תרגישו בבית במקום החדש שלכם, ולכן חשוב לקחת אתכם דברים סנטימנטלים שמזכירים לכם בית: מגבת נעימה, מצעים שאתם אוהבים, תמונה של המשפחה, ספר אהוב וכמה מכתבים מהקרוסים שלכם.

בגדים חמים:

אין לדעת לעולם מה יהיו הטמפ’ בלוקיישן של אליו תטוסו ואם בכלל אתם רגילים לאקלים החדש, לכן חשוב שעם בואכם אל עבודה בחו"ל תצטיידו בביגוד חם וגם בביגוד לימים נעימים יותר, הדגש הוא בעיקר על הביגוד החם, כי אחרי הכל עם טמפ’ נמוכות הרבה יותר קשה להתמודד בעיקר בארץ חדשה בה אתם הולכים לעבוד. 

תירוץ טוב בכיס:

לאיפה שלא תטוסו, ועם איזו חברה שאיתה תגיעו ל עבודה בחו"ל רצוי תמיד להצטייד בתירוץ טוב להגירה במידה ומצאתם את עצמכם בדרך לדלפק שבו כתוב "אימיגריישן". קראו קצת על המקום אליו אתם טסים, הזמינו מקום בבית מלון, ותחשבו על תירוץ טוב שירחיק מכם את ההגירה.

הספיץ’:

לרוב מקבלים את הספיצ’ דרך החברה שתעסיק אתכם ב עבודה בחו"ל עוד בארץ, לכן מאוד מאוד מומלץ ורצוי לקרוא אותו ולזכור אותו בעל פה לפני הגעתכם אל עבודה בחו"ל, זה רק יתרום לכם בעבודה החדשה לכם, והתזרים מזומנים יסופק מהר יותר. אבל חשוב מאוד!!! שלא יהיו עליכם את הספיצ’ים בטיסה למקום היעד של ה עבודה בחו"ל שלכם, כי זה יכול לשמש נגדכם עילה לכך שלא תכנסו למחוז חפציכם (“אימיגריישן" זוכרים?) ובסוף תשארו עם ספיצ’ בלי עבודה בחו"ל, חבל.

תהילים:

מאמינים או לא מאמינים לא יזיק לכם לשמור בתא הקטן של תיק הגב בדרך אל עבודה בחו"ל ספר תהילים קטנטן, 5 על 4 ס"מ.מעבר לכך שישמור עליכם מכל משמר ותוכלו לחזור למשפחתכם בריאים, שלמים ומלאי כסף אחרי תקופה של עבודה בחו"ל, אולי אפילו הוא יתרום לכם גם בזמן של עבודה בחו"ל ויזרז ברגעים הקשים.

מוזיקה:

לכל אחד יש סגנון מוזיקה שכאשר הוא ישמע אותו ( גם בזמנים הכי קשים, כגון קשיים במכירות שנתקלים בהם מידיי פעם בעבודה בחו"ל...) הוא יחייך לעצמו או גופו יתמלא בשלווה/ אנרגיות מטורפות/ תחושה עילאית, לא משנה איזו תחושה, כל עוד זה יכול להמריץ אתכם לעשות טוב על הלב.  זכרו שכל דבר הקשור במוזיקה מחבר בין אנשים, בעיקר בארץ רחוקה, ומן הסתם כשאתם ב עבודה בחו"ל

מעוניין בעבודה? לחץ כאן